Вилоцька громада
Закарпатська область, Берегівський район

Про спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник»

Дата: 14.06.2024 10:05

Фото без опису

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.06.2024 № 3600 20-21 червня 2024 року у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine. Форум спрямований на надання учасникам знань, навичок та натхнення для активної участі в збереженні природи та вирішенні екологічних проблем, що виникають під час війни.

Реєстрація на форум здійснюється за посиланням:  https://forms.gle/gwdJ6MpVxU61HhCAA.

Дедлайн реєстрації: 18 червня 2024 року. У разі виникнення додаткових питань, звертатися до відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України за тел. (044) 284-30-26 або на ел. пошту regiomol@ukr.net.

З метою посилення компетентностей молодіжних працівників і працівниць впроваджувати освітні та просвітницькі заходи в контексті молодіжної роботи, інформованої про травму, Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з управлінням національнопатріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 24-26 червня 2024 року в місті Житомирі буде проведено спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник». Для участі необхідно до 16 червня 2024 року зареєструватися за посиланням: http://surl.li/ucdma.

Критерії відбору учасників та учасниць: вік від 18 років; молодіжні працівники та працівниці, які працюють безпосередньо з молодими людьми; особи, які поєднують роботу з молоддю з адміністративно-організаційною діяльністю у сфері молодіжної політики; свідоцтво про проходження навчання базового рівня Програми «Молодіжний працівник»; обґрунтована мотивація до участі у тренінгу. Враховуючи значущість заходу просимо долучитися до участі та поширити інформацію про нього серед зацікавленої спільноти.

За результатами навчання випускники тренінгу отримають знання, уміння, навички та компетентності щодо: організації молодіжної роботи в контексті прав людини з огляду на інформованість про травму; особливостей організації та проведення освітніх та просвітницьких заходів з молодими людьми з урахуванням підходу, інформованого про травму.