Вилоцька громада
Закарпатська область, Берегівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Біла стрічка

Фото без опису

Біла стрічка – світовий символ активізму проти домашнього насильства

Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка

  Цей рік став важким випробуванням для України – перевіркою неймовірної рішучості та стійкості населення. Українські жінки не перестають вражати своєю хоробрістю та силою.

25 листопада весь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і дівчат. Ця дата є визначною у світі, коли міжнародна спільнота нагадує про необхідність боротьби з насильством щодо жінок. Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка, яка символізує намір ніколи не чинити, не сприяти чи не залишатися байдужими до насильства. На цей день можна знайти багато публікацій, які підтримують боротьбу проти насильства над жінками.

Сьогодні ми об’єднуємо свої голоси та сили в рамках Міжнародного дня боротьби проти насильства над жінками. Це не просто день, це спільний крок до змін, до світу, де жінки можуть жити безпечно та гідно.

Статистика страшна: кожна третя жінка переживає насильство у якійсь формі протягом свого життя. Це неприпустимо. Ми повинні зробити крок вперед, щоб змінити цю реальність.

Давайте разом підтримаємо та надихнемо один одного, створимо безпечні умови та мобілізуємо громадськість.

Сьогодні ми говоримо “стоп” насильству. Зробімо цей крок разом. Поставимо перед собою завдання змінити світ, щоб кожна жінка відчувала себе захищеною, усміхненою та визнаною.

https://whiteribbonukraine.org/about/  Офіційний сайт Біла стрічка!

 Біла стрічка – світовий символ активізму проти домашнього насильства

 17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо.

Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує.

 Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї: ухвалено відповідний закон; країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства; започаткована загальнодержавна кампанія “Стоп-насильству”. 15 листопада 2001 року в Україні був прийнятий Закон «Про попередження насильства в сім’ї». 7 листопада 2011 року від імені України була підписана Конвенція Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.

Слова сильних   жінок

"Сильні чоловіки, чоловіки, які дійсно подають приклад, не мають потреби принижувати жінок, щоб почуватись могутніми", – колишня перша леді США Мішель Обама.

 "Кожний момент – це готова можливість.

Кожна людина – потенційний активіст.

Кожна хвилина – шанс врятувати світ",

– активістка громадянських прав, співзасновниця національної організації фермерів Долорес Хуерта.

"Я подаю свій голос не для того, щоб кричати, а для того, щоб почули тих, хто немає голосу.Ми не можемо бути успішними, коли половину нас стримують",

– пакистанська феміністка, активістка доступу жінок до освіти у всьому світі, наймолодша лауреатка Нобелівської премії Малала Юсафзай.

"Я звикла вважати себе найдивнішою людиною на світі, а потім подумала, що у світі стільки людей, повинен бути хтось, хто такий саме дикий та неправильний як я.Я уявляла цю жінку і уявляла, що вона також думає про мене. Якщо ти тут, читаєш це і знаєш це, то так, я тут, така ж дивна як ти",

 – художниця Фріда Кало.

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь