Відкритий Конкурс!

Дата: 09.05.2023 09:32

20 лютого 2023 року офіційному веб-сайті Вилоцької громади та на facebook сторінці Виконавчого комітету Вилоцької селищної ради https://www.facebook.com/profile.php?id=100063894468332 було розповсюджено новину про 20 українських громад, які  пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом кожен до 1,8 млн грн (еквівалент 50’000 євро) на системну підтримку малого та середнього підприємництва.

Сьогодні 9 травня 2023 року Вилоцька селищна рада оголошує конкурсний відбір між представниками мікро, малого та середнього підприємництва на безкоштовні тринінги конкурсної Програми EU4Business, з яких п'ятеро підприємців будуть представниками Вилоцької громади.

Мета проєкту — сприяння розвитку мікро, малого і середнього підприємництва у Виноградівській, Королівській, Пийтерфолвівській та Вилоцькій територіальних громадах Берегівського району Закарпатської області шляхом формування комплексної екосистеми.

Для участі у конкурсному відборі необхідно мати свідоцтво про підприємницку діяльність, яка зареєстрована на території Вилоцької громади та відсутність боргів по податкам.

Відбір триває до 22 травня 2023р.

Контактна особа:
Ізабелла ТОВТ – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, архітектури та ЖКГ

e-mail: vylok.ekonom.invest@ukr.net