Розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку Вилоцької селищної територіальної громади на 2023-2027 роки

Дата: 03.05.2023 10:45

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису

2 травня 2023 р., відбулось перше засідання робочої групи, до складу якої, під керівництвом селищного голови Степана Ковача, входять представники різних соціальних і професійних груп - керівництво структурних підрозділів селищної ради та виконавчих органів, старости, громадськість, молодь, представники депутатського корпусу та приватного бізнесу. На засідання були присутні представник Районної Військової Адміністрації - Товт Валентин  та представник Центру Громадських Ініціатив - Матій Наталія

Присутні ознайомилися з принципами та методикою розробки стратегії місцевого розвитку, обговорювали процес залучення зацікавлених сторін та необхідність співпраці, принципу збору даних та аналізу соціальних, економічних аспектів з метою створення основи для стратегічного планування.

Наступним етапом буде визначення цілей і завдань, які відповідатимуть потребам та очікуванням мешканців громади.

Бажаючих долучитися до написання Стратегії розвитку громади запрошуємо долучитися до наступної зустрічі робочої групи, яка запланована на  23 травня 2023р. 15:00кв.ч. в актовому залі    Вилоцької селищної ради.

Реалізація проєкту стала можливою за підтримки програми U-LEAD з Європою. Представники робочої групи із експертами U-LEAD, пройдуть річний онлайн цикл з покроковою розробкою Стратегії розвитку громади та отримують консультативну підтримку експертів в підготовці та у проведенні засідань робочої групи.