Про належну підготовку населення до роботи в умовах повної відмови енергосистеми України

Дата: 29.11.2022 15:42

Увага!!!

Категорично заборонено встановлювати балони в кухнях (або місцях, пристосованих під кухні) без природного освітлення, розташованих у підвальних приміщеннях, де немає вікон для природної вентиляції  згоряє повніше, ніж тверде

Відкривати кран пальника тільки після піднесення запаленого вогню.

Не залишати ввімкненим газовий прилад без нагляду (особливо на ніч).

Перед користуванням нагрівальними приладами (печами, колонками) обов’язково перевірити тягу (полум’я запаленого сірника повинно затягуватись потоком повітря у підтягопереривач чи в піч). За відсутності тяги користуватись приладами  категорично забороняється.

Наповнення балонів на автомобільних газових заправках, що не мають спеціального обладнання для контролю ступеню наповнення ваговим методом, заборонено і становить смертельну небезпеку.

Неправильне використання газобалонних установок та неналежне їх наповнення взимку може призвести до особливо тяжких наслідків. Суб’єктам господарювання, що використовують у своїй діяльності газ пропан-бутан: для його безпечної експлуатації необхідно користуватися послугами спеціалізованих підприємств, які гарантуватимуть правильне наповнення балонів та їх герметизацію.