30 річчя Незалежності України
На території Вилоцької селищної ради, відбувся урочистий захід, присвячений Дню Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України. До урочистого підняття Державного Прапора були запрошені:
Ярослав Побук - учасник бойових дій та Ольга Буркало - учениця Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ст.
На урочистому заході був присутній голова Берегівської РДА - Ігор Вантюх. Після вітальної промови, на виконання доручення голови Закарпатської ОДА, вручив Подяки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашої громади голові Вилоцької селищної ради - Степану Ковачу та першому заступнику селищного голови - Едену Албоку. Були вручені Почесні грамоти від голови Берегівської РДА, з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, за особисті досягнення та відданість своїй справі:
Андреї Коптяєвій-Ратковській - секретарю селищної ради, Наталії Високої - керуючій справами селищної ради, Ярославі Чернянчук - начальнику фінансового відділу, Василю Агій - директору ДП 'Виноградівський лісгосп" та Ростиславу Барні - підполковнику, начальнику відділу прикордонної служби "Вилок".
Привітав присутніх і селищний голова Степан Ковач, який вручив грамоти учаснику бойових дій Ярославу Побуку, учениці Ользі Буркало та працівникам селищної ради.
На завершення урочистого заходу учні Вилоцької та Вербовецької мистецьких шкіл підготували концертну програму.