Фундація "США-Україна".

Дата: 28.04.2021 15:39

11-13 травня 2021 року відбудеться віртуальна конференція Фундації "США-Україна" під назвою "Україна у Вашингтоні та світі: зміцнення партнерств через розвиток інновацій та стартапів".

Фундація "США-Україна"  (usukraine.org) віддано працює над зміцненням стратегічного партнерства між нашими двома країнами від самого початку незалежності України і має найтривалішу постійну присутність в Україні серед американських організацій і за час свого існування провадила більше 40 проектів, співпрацюючи з урядовими та місцевими організаціями та громадами різних регіонів України.

Фундація "США-Україна" запрошує представників підприємств, установ, організацій та представників бізнесових кіл взяти участь на виставці компанії та агенмтва, сформувавши аналог виставкового стенду для демонстрації та просування своїх стратегічних цілей та презентаційних матеріалів світовій аудиторії. виставкова зона та запис самої конференції буде активним і відкритим для відвідування ще протягом трох місяців після закінчення заходу.