Оголошення про можливість сплати будь якого виду платежів через Укрпошту

Дата: 13.10.2023 12:18

АТ «Укрпошта» продовжує приймання платежів, а саме: різного виду податків та зборів, батьківську платку, комунальних та  адміністративних платежів, тощо.   Найпростіший та найкомфортніший спосіб сплатити  платіж - скористатися сервісом Укрпошти.

По-перше, компанія має багаторічний досвід приймання платежів до бюджету, що є гарантією зарахування грошових коштів за призначенням.

По-друге, сплатити платіж платник може вдома через листоношу або у найближчому відділенні поштового зв’язку.

По-третє, вартість послуг Укрпошти з приймання платежів є цілком прийнятною та конкурентно-спроможною на ринку фінансових послуг, і наразі складає від 10,00 грн. за один платіж.