ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ІНФОРМУЄ

Дата: 11.05.2022 15:55

Відділ обслуговування громадян №2 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області повідомляє, про відновлення з 09 травня 2022 року прийому громадян за місцезнаходженням територіальної громади, згідно раніше затвердженого графіку:

• Вилоцька територіальна громада - в приміщенні Вилоцької селищної ради (90351, вул. Гагаріна, буд.8, смт.Вилок), - кожну першу середу місяця з 9-00 до 12-00 за к.ч..
  • Пийтерфолвівська територіальна громада - в приміщенні Пийтерфолвівської сільської ради (90354, вул. Ференца Раковці, буд.137, с.Пийтерфолво), - кожну другу середу місяця з 9-00 до 12-00 за к.ч..
  •  Королівська територіальна громада - в приміщенні Королівської селищної ради (90332, вул. Центральна, буд.50, смт.Королево), - кожну третю середу місяця з 9-00 до 12-00 за к.ч..
  • Виноградівська територіальна громада - в центрі надання адміністративних послуг, кабінет 111 (90300, вул.Миру,5, м.Виноградів). - кожну четверту середу місяця з 9-00 до 12-00 за к.ч..