ПАМ’ЯТІ КОЛЕГ. Душа між зорями літає…

Дата: 22.07.2021 09:29

Колектив та виконавчий комітет Вилоцької селищної ради висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу смерті заступниці селищного голови - Андреани Балог.

"Горбок землі мовчить, як все довкола і огортає душу тихий жаль, що не побачимо ніколи ні Твою радість, ні Твою печаль. Нема Тебе, хоч скільки хочеш клич, сама печаль повисла над землею. У світі серед безлічі облич вже не зустріти усмішки Твоєї. Не заросте ніколи та стежина, що провела Тебе в останню путь. Похилиться зажурена калина і добрим словом люди пом’януть. Скільки не мине часу, Ти завжди будеш поряд із нами. Хай над Твоєю могилою світить сонце, жалібно співають пташки, а на квітах буде роса — то пам’ять про Тебе. Спи спокійно, наша дорога. Лебединим пухом хай буде Тобі земля."