Розпочато опитування бізнесу щодо оновлення Експертної стратегії України на наступні 5 років.

Дата: 20.05.2021 09:36

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.05.2021 № 4601-04/26843-03 доводимо до Вашого, що відома наступну інформацію.

З метою напрацювання дієвих та ефективних заходів Уряду Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розпочало опитування бізнесу щодо оновлення Експертної стратегії України на наступні 5 років.

Результати опитування мають зафіксувати основні потреби щодо міжнародних торговельних пріоритетів на найближчі 5 років та будуть враховані у плані завдань і заходів оновленої Експортної стратегії України.

Процес перегляду Експертної стратегії України лише розпочинається, а консультування з бізнесом щодо її пріоритетів є першим етапом цього процесу.

Просимо не зволікати та пройти опитування. Це допоможе виявити основні потреби бізнесу та стати інструментом підтримки екпортоорієнтованих підприємств.

Взяти участь у опитуванні можна включно до 31 травня 2021 року за цим посиланням:

https://docs.google.eom/forms/d/e/l F AIpQLScGEEBdQ VR5 s3 pvXzATwe2- iPRdjaZ7jOFopnf-n 1-8MlSw8 A/viewform.

У зв’язку з вищезазначеним просимо розповсюдити згадану інформацію серед зацікавлених підприємств, установ, організацій та представників бізнесових кіл Вашого району.