ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"

Дата: 19.05.2021 09:00

Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" оголошує прийом заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0.

Так-так, Вам не здалось, ми розпочинаємо ще один набір проєктів, аби ще більше громад карпатського регіону могли втілити свої ідеї у реальність!

Подавачами проєктних заявок можуть бути організації Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, а саме:

• органи місцевого самоврядування,
  • громадські організації,
  • благодійні організації,
  • агенції регіонального розвитку,
  • комунальні заклади/установи/підприємства.

Пріоритети Конкурсу залишаються незмінними:

• популяризація і збереження історико-культурної спадщини,
  • популяризація і збереження природної спадщини,
  • розвиток спорту в гірських громадах,
  • безпека громад Карпатського регіону,
  • подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров'я та суб'єктів підприємництва.

До 18 червня 2021 року триває прийом заявок. Звертаємо увагу, що обов’язковим є подання електронної (заповнивши реєстраційну форму на сайті) та паперової (надіславши друкований варіант на адресу: Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008) форми заявки.

Детальніше про Конкурс за посиланням: https://ekarpaty.com/konkurs-initsiatyv-mistsevykh.../

Бажаємо успіхів у підготовці заявок та креативних ідей для розвитку громад карпатського регіону!