1 Замовник: Вилоцька селищна рада Закарпатської області, 90351, Закарпатська область,
смт. Вилок, вул. Гагаріна, 8, тел. (0314) 32-34-63
2 Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування.
Проект «Детального плану території для комерційного призначення за адресою смт. Вилок, вул. Виноградівська, 55, 57, 59, 61 на землях житлової та громадської забудови Вилоцької селищної ради»
розроблено на підставі рішення Вилоцької селищної ради та завдання на проектування.
Проект детального планування території розроблено відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».
3 Якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).
Відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», об’єкти планування не відносяться до видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля .
4 Ймовірні наслідки: - для довкілля, у тому числі для здоров’я населення
В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування ДПТ, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля: ґрунти, атмосферне повітря, водні ресурси, стан фауни, флори, біорізноманіття, землі, кліматичні фактори, у тому числі для здоров’я населення;
- для територій з природоохоронним статусом
Об’єкти природно-заповідного фонду в межах території проекту та на прилеглих територіях відсутні.
- транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення
Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення відсутні.
5 Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено
Альтернативні варіанти використання території будуть розглянуті на засіданні Вилоцької селищної ради. У разі не затвердження детального плану території функціональне призначення земельних ділянок не буде змінено.
6 Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки
Основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам, вимогам пам’ятко- охоронного законодавства. Основні методи під час стратегічної екологічної оцінки:
- проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації.
7 Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.
Розроблений у відповідності до державних будівельним нормам, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.
8 Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку
Відповідно до статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» у складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього природного середовища
9 Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання
Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до Вилоцької селищної ради у строк, що не перевищує 15 днів з дня отримання цієї заяви.
|